KIM JESTEŚMY?


Nazywamy się VIDEOads i u podstaw każdego z naszych działań, leży fundamentalna potrzeba zrealizowania Waszego celu reklamowego. Działamy online, ale nasza firma nie jest bytem wirtualnym, istniejemy również w przestrzeni fizycznej, więc jeżeli tylko macie ochotę nas poznać, zapraszamy do naszego biura na warszawskiej Woli.

Specjalizujemy się w realizacji kampanii reklamowych Video Online ale też funkcjonujemy we wszystkich innych kanałach.

Doskonale znamy rynek reklamy Video, dostępne powierzchnie, a przede wszystkim kluczowych Wydawców.

Należymy do IAB Polska!


PODNOSIMY STANDARD REKLAMY DIGITAL

W kwietniu 2021 r. zostaliśmy „złotym” sygnatariuszem programu Qualid w grupie sieci reklamowych.

W kwietniu 2021 r. zostaliśmy „złotym” sygnatariuszem programu Qualid w grupie sieci reklamowych.
W Videoads odbyliśmy szkolenia w zakresie mechanizmów i dobrych praktyk mających bezpośredni związek z jakością reklamy cyfrowej w obszarach: Brand Safety, Anti-Fraud, Programmatic i Viewability.
Program Qualid/IAB powstał w celu integrowania uczestników branży programatycznej, poprawy jakości reklamy cyfrowej, edukacji oraz promowania sprawdzonych rozwiązań. Koncentruje się na obszarach, mających kluczowy wpływ na bezpieczeństwo reklamowanych marek (BrandSafety), na zjawisku oszustw i ruchu fake’owego (Anti-Fraud), bezpieczeństwie podczas zautomatyzowanego systemu zakupu reklam (Programmatic) oraz na najważniejszym: na wzroście znaczenia wszechstronnej, jakościowej oceny skuteczności reklamy cyfrowej (Viewability).


Projekt IAB Europe Transparency & Consent Framework pozwala firmom i konsumentom uzyskać dynamiczny wgląd w strony internetowe przechowujące i przetwarzające dane osobowe

Framework (TCF) został zainicjowany przez IAB Europe we współpracy z organizacjami i specjalistami z branży reklamy digital. Jego głównym zadaniem jest umożliwienie firmom technologicznym oraz wydawcom pozyskanie odpowiednich zgód i zarządzanie nimi w ekosystemie reklamy digital.

TCF ma pomóc wszystkim uczestnikom cyfrowego łańcucha reklamowego w zapewnieniu zgodności z ogólnym rozporządzeniem UE w sprawie ochrony danych osobowych (RODO) podczas przetwarzania danych osobowych lub uzyskiwania dostępu do informacji i przechowywania ich na urządzeniu użytkownika, takich jak pliki cookie, identyfikatory reklamowe, identyfikatory urządzeń oraz inne technologie śledzące.

Dzięki przystąpieniu do projektu Transparency & Consent Framework wzmacniamy zaufanie ze strony wydawców i reklamodawców oraz podnosimy standardy reklamy digital, a co najważniejsze, chronimy prywatność konsumentów.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?


Jesteśmy pierwszą, całkowicie niezależną siecią reklamy Multichannel Programmatic. Ponadto, realizujemy kampanie Video Cross Channel – na wszystkich ekranach i nośnikach – niezależnie od platformy czy technologii. Niestraszne są nam, między innymi ekrany typu PC, Laptop, Smartphone, czy Tablet, ale też Digital OOH i Smart TV.

Działamy jako sieć reklamy video, a ponadto realizujemy standardowe kampanie digital (CPC) i mailingi.


NA CZYM NAM NAJBARDZIEJ ZALEŻY?


Przede wszystkim, na Waszym komforcie i satysfakcji. Nie operujemy na ogólnikach, a naszą ofertę szyjemy na Waszą miarę. Możemy zapewnić, że zrobimy wszystko, by jak najefektywniej zrealizować kampanię. Przy czym, wysoko cenimy sobie działanie zgodne z najlepszymi standardami etyki i postępowania w biznesie, a co za tym idzie, nigdy nie składamy obietnic bez pokrycia.

Proponujemy wykonanie kampanii testowej. To rozwiązanie najlepsze zarówno dla Was, jak i dla nas. Wówczas, wspólnie możemy sprawdzić i zweryfikować, jakim dysponujemy potencjałem w danym temacie oraz jak powinniśmy optymalizować kolejne działania.


KIEDY JESTEŚMY ZADOWOLENI Z NASZEJ PRACY?


Wiadomo – kiedy to Wy, drodzy Klienci, jesteście zadowoleni!

Naszym priorytetem jest, nie tylko dostarczenie jak najlepszych wyników, w centrum naszych zainteresowań leży również budowa i rozwój jak najlepszych, jakościowych relacji, zarówno z Klientami, jak i Wydawcami. Dysponujemy silnym zespołem, dynamicznych ekspertów, nastawionych na efekty.

Nasi ludzie znają się na tym co robią i wiedzą jak zrealizować Wasze cele!

Posiadamy niezbędne kompetencje, aby wesprzeć Was w Waszych działaniach reklamowych!
Wykonaj tylko jeden ruch – skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami